/Files/images/administratsiya/4880718_school_cartoons_4-kopija.jpg

Електронна реєстрація дитини до закладу дошкільної освіти

ЦЯ СИСТЕМА ДОЗВОЛЯЄ БАТЬКАМ РЕЄСТРУВАТИ ДИТИНУ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ ТА ЗАБЕЗПЕЧУЄ МОЖЛИВІСТЬ ВІДСТЕЖУВАТИ РУХ ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ

Eлектронна реєстрація в заклади дошкільної освіти

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму на сайті Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти у розділі «Мої заявки». Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.
Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце у закладі дошкільної освіти. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один заклад дошкільної освіти. При необхідності, обраний ЗДО можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.
(перед початком роботи з системою рекомендуємо звязатись з закладом освіти для уточнення інформації про використання даного ресурсу)
Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в закладі дошкільної освіти) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Адреса Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради:

61045, м. Харків, вул. Шекспіра, 8-а

З питань електронної реєстрації дітей до ЗДО звертатися за тел. 340-88-39

Для зарахування дитини до КЗ "ДНЗ № 279" необхідно подати наступні документи:

1. Направлення Управління оствіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради (видається за умови електронної реєстрації дитини);
2. Заяву батьків або осіб, які їх замінюють;
3. Оригінал та копію свідоцтва про народження дитини;
4. Медична довідка дитини з від педіатру (до вступу в ЗДО).
5. Карта профілактичних щеплень (№ 063/о)
6. Довідку дільничного лікаря про стан здоров'я дитини та епідеміологічне оточення;
7. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують.
8. Папку для зберігання документів та файли.
Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу;
• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
Адміністрація закладу дошкільної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

*Дитячий садок працює 5 днів на тиждень з 7:00 до 19:00 год.

*Прийом дітей з 7:30 до 9:00.

*Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.

Про неможливість приходу дитини в дитячий садок по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити в ЗДО.

*Плата за харчування дитини здійснюється до 20 числа поточного місяця.

Пам’ятайте:від своєчасності оплати залежить якість харчування дітей.

Для створення комфортних умов перебування дитини в ЗДО необхідно:

- не менше трьох комплектів змінної білизни (хлопчикам - шорти, трусики, колготи; дівчаткам - колготи, трусики, в теплу пору року - шкарпетки чи гольфи);

- піжама для сну;

- два пакети для зберігання чистої і використаної білизни;

- промаркувати білизну, одяг та інші речі.

Вимоги до зовнішнього вигляду та одягу дітей

*Одяг дитини повинен бути чистим, охайним, відповідати порі року, температурі повітря, відповідати розміру дитини.

* Носіння комбінезонів не бажане.

* Нижня білизна повинна бути завжди чистою.

* Зав’язки і застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити.

* Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і надіватися.

* Носова хустка потрібна дитині як в приміщенні, так і на прогулянці.

* Зробіть на одязі зручні кишені для її зберігання.

* Лице повинно бути умите, ніс, руки - чисті, нігті - підстрижені, зуби - почищені, зачіска - охайна.

* Щоб уникнути випадків травматизму та з метою збереження здоров’я дітей, необхідно перевіряти вміст кишень дитини на наявність небезпечних предметів. Категорично забороняється приносити в садок гострі, ріжучі, склянні предмети, дрібні предмети (намистинки, ґудзики, пігулки), а також їжу та напої.