/Files/images/nash_detskiy_sad/img_2047.jpg /Files/images/nash_detskiy_sad/imgp0018_1.jpg

НАВЧАЛЬНИЙ РІК У ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ПОЧИНАЕТЬСЯ 01 ВЕРЕСНЯ, А ЗАКІНЧУЄТЬСЯ 31 ТРАВНЯ.

З 01 ЧЕРВНЯ ПО 31 СЕРПНЯ У ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ПРОХОДИТЬ ЛІТНІЙ ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД.

ЗАКЛАД ПРАЦЮЄ П'ЯТЬ ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ З 8.00 ДО 17.00

ДЛЯ ПОТРЕБ БАТЬКІВ ОРГАНІЗОВАНО ЧЕРГОВІ ГРУПИ

РЕЖИМ В ДИТЯЧОМУ САДУ


Один з важливих відмінних ознак виховання в дитячому садку від домашнього - це режим у дитячому садку. У дитячому садку все підпорядковано заздалегідь встановленому розпорядку. І це безсумнівний плюс. Адже така системність привчає навіть самого химерного карапуза до акуратності, точності, порядку.
Що вже говорити про харчування. Будь дієтолог підтвердить, що правильний прийом їжі в один і той же час сприяє зростанню здорового організму.
Отже, який же режим в стандартному державному дитячому садку?

/Files/images/nash_detskiy_sad/2.jpg 7-30 - 8-30 У дитячому садку в цей час зазвичай збираються всі дітки. У теплу пору доби вихователі зустрічають їх на вулиці, потім ведуть до групи, допомагають переодягатися.

/Files/images/nash_detskiy_sad/rankova_gimnastika_2.jpg 8-30 - 8-45 Малюки роблять зарядку


вмиваються, готуються до сніданку. /Files/images/nash_detskiy_sad/umyvetsya_1.jpg


/Files/images/nash_detskiy_sad/poldnik_2.jpg 8-45 У дитячому садку сніданок.

/Files/images/nash_detskiy_sad/zanyatie.jpg 9-00 Після сніданку зазвичай слідують якісь нескладні заняття. Для зовсім маленьких - це вивчення кольорів, форм, розмірів, розвиток дрібної моторики.

/Files/images/nash_detskiy_sad/prog.jpg 10-30 Після сніданку, процедур та ігор - малюки виходять на прогулянку.


Взагалі-то з діточками в дитячому садку вихователі зобов'язані гуляти в будь-яку погоду (виняток становить тільки сильно вітряна, дощова погода, високі морози). Діти не тільки просто займаються своїми іграми на ділянці або сидять у пісочниці дитячого садка, а й педагоги проводять з ними тематичні заняття з вивчення навколишнього природного середовища.


12-00 У цей час у дитячому садку малюки повертаються назад у сад, де після прогулянки вмиваються, миють ручки і ніжки і готуються до обіду. /Files/images/nash_detskiy_sad/obed.jpg

/Files/images/nash_detskiy_sad/vremya_spat.jpg 13-00 - 15.00 - після обіду у всіх дитячих садках абсолютно настає час сну. Як правило, денний сон триває до 15-00


15-30 У дитячому садку полуденок.
Після легкого перекусу малюки знову вирушають на заняття - ліплення, малювання, музичні заняття. /Files/images/nash_detskiy_sad/old.jpg


16-00 У теплу пору року після вечері, карапузів ведуть на прогулянку, звідки їх, як правило і забирають батьки. У середньому, державні дитячі садки працюють до 17-00.

/Files/images/nash_detskiy_sad/domoy.gif До цього часу всі дітки повинні піти додому.


Але, якщо хтось із батьків з об'єктивних причин затримався, вихователі можуть почекати разом з малюком маму і тата в групі або дитинка залишиться з черговим вихователем або нянькою. /Files/images/nash_detskiy_sad/t.jpg


Але якщо затримки батьків переростають в закономірність - цю проблему слід обговорити з вихователями або завідуючої і можливо перевести малюка в садок з повним днем, де в разі чого, можна залишити малюка ночувати.

Режим роботи груп:

№ з/п Номер групи Вік дітей Режим роботи Термін перебування дітей
1. №1 середній дошкільний вік 800 – 1700 9-ти годинне перебування
2. №2 середній дошкільний вік 800 - 1700 9-ти годинне перебування
3. №3 ранній вік 700 - 1900 12-ти годинне перебування
4. №4 старший дошкільний вік 700 - 1900 12-ти годинне перебування
5. №5 молодший дошкільний вік 800 - 1830 10,5-ти годинне перебування
6. №6 молодший дошкільний вік 800 - 1700 9-ти годинне перебування

Кiлькiсть переглядiв: 698