/Files/images/nash_detskiy_sad/img_2047.jpg /Files/images/nash_detskiy_sad/imgp0018_1.jpg

НАВЧАЛЬНИЙ РІК У ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ПОЧИНАЕТЬСЯ 01 ВЕРЕСНЯ, А ЗАКІНЧУЄТЬСЯ 31 ТРАВНЯ.

З 01 ЧЕРВНЯ ПО 31 СЕРПНЯ У ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ПРОХОДИТЬ ЛІТНІЙ ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД.

ЗАКЛАД ПРАЦЮЄ П'ЯТЬ ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ З 8.00 ДО 17.00

ДЛЯ ПОТРЕБ БАТЬКІВ ОРГАНІЗОВАНО ЧЕРГОВІ ГРУПИ

РЕЖИМ В ДИТЯЧОМУ САДУ

Один з важливих відмінних ознак виховання в дитячому садку від домашнього - це режим у дитячому садку. У дитячому садку все підпорядковано заздалегідь встановленому розпорядку. І це безсумнівний плюс. Адже така системність привчає навіть самого химерного карапуза до акуратності, точності, порядку.
Що вже говорити про харчування. Будь дієтолог підтвердить, що правильний прийом їжі в один і той же час сприяє зростанню здорового організму.
Отже, який же режим в стандартному державному дитячому садку?

7-30 - 8-30 У дитячому садку в цей час зазвичай збираються всі дітки. У теплу пору доби вихователі зустрічають їх на вулиці, потім ведуть до групи, допомагають переодягатися.

8-30 - 8-45 Малюки роблять зарядку, вмиваються, готуються до сніданку.

8-45 У дитячому садку сніданок.

9-00 Після сніданку зазвичай слідують якісь нескладні заняття. Для зовсім маленьких - це вивчення кольорів, форм, розмірів, розвиток дрібної моторики.

10-30 Після сніданку, процедур та ігор - малюки виходять на прогулянку.

Взагалі-то з діточками в дитячому садку вихователі зобов'язані гуляти в будь-яку погоду (виняток становить тільки сильно вітряна, дощова погода, високі морози). Діти не тільки просто займаються своїми іграми на ділянці або сидять у пісочниці дитячого садка, а й педагоги проводять з ними тематичні заняття з вивчення навколишнього природного середовища.

12-00 У цей час у дитячому садку малюки повертаються назад у сад, де після прогулянки вмиваються, миють ручки і ніжки і готуються до обіду.

13-00 - 15.00 - після обіду у всіх дитячих садках абсолютно настає час сну. Як правило, денний сон триває до 15-00

15-30 У дитячому садку полуденок. Після легкого перекусу малюки знову вирушають на заняття - ліплення, малювання, музичні заняття.

16-00 У теплу пору року після вечері, карапузів ведуть на прогулянку, звідки їх, як правило і забирають батьки. У середньому, державні дитячі садки працюють до 17-00.
До цього часу всі дітки повинні піти додому.

Але, якщо хтось із батьків з об'єктивних причин затримався, вихователі можуть почекати разом з малюком маму і тата в групі або дитинка залишиться з черговим вихователем або нянькою.

Але якщо затримки батьків переростають в закономірність - цю проблему слід обговорити з вихователями або завідуючої і можливо перевести малюка в садок з повним днем, де в разі чого, можна залишити малюка ночувати.

Режим роботи груп:

№ з/п Номер групи Вік дітей Режим роботи Термін перебування дітей