ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 279 "МІШУТКА"

ВІДКРИВ ДВЕРІ ДЛЯ СВОЇХ ВИХОВАНЦІВ УСІХ 6-ти ГРУП у серпні 2014 року!!Дитячий садок «Мішутка» є правонаступником державного комунального дошкільного виховного закладу № 279 «Вогник» Дзержинського району м. Харкова. Дошкільний навчальний заклад було створено в 1964 році як відомчий дошкільний навчальний заклад Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, розрахований на 6 груп. У 2004 році у зв'язку зі зменшенням кількості дітей заклад було реорганізовано у навчально-виховний комплекс «Соколятко», в приміщенні дитячого садка був розміщений центр дитячої та юнацької творчості.У серпні 2011 року приміщення за адресою: Новопрудна, 1, передано в комунальну власність міста для відновлення в ньому дитсадка. Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 279 Харківської міської ради» перейменовано на підставі рішення 4 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 12.01. 2011 №135 / 11 «Про перейменування дошкільних навчальних закладів» з комунального закладу освіти Дошкільного навчального закладу ясел - садка № 279 Дзержинського району м. Харкова.

Видео смотреть ЗДЕСЬ:

У червні - вересні 2012 року в закладі проведено капітальний ремонт частини приміщень. Для відновлення роботи дошкільного закладу за рахунок бюджетних коштів було проведено капітальний ремонт приміщень двох груп, харчоблоку, пральні, медичного кабінету, службових приміщень і холів на першому і другому поверхах. З місцевого бюджету були виділені кошти для оснащення матеріально-технічної бази: встановлено обладнання на харчоблок і пральню, придбано ліжка, столи і стільчики, дитячі шафи для роздягання і рушників, а також матраци, подушки. Валерій Писаренко допоміг обладнати дві прогулянкові ігрові майданчики: 2 пісочниці, 2 гойдалки подвійні підвісні, 2 гойдалки-балансири, лави. Територія закладу огороджена (частково встановлено нову огорожу). Значну спонсорську допомогу надали батьки вихованців. З їх допомогою придбана: корпусні меблі для іграшок і дидактичних посібників, комплекти постільної білизни, ковдри, гардини у всі приміщення, іграшки, дидактичні посібники, канцтовари для навчальної діяльності. Таким чином, для перебування дітей у закладі та організації навчально - виховного процесу створені достатні умови.

Ось як все починалося:

/Files/images/istoriya/p5250150.jpg

/Files/images/administratsiya/p5250153.jpg

/Files/images/istoriya/p5250160.jpg

/Files/images/istoriya/p5250164.jpg /Files/images/istoriya/p5250179.jpg

Видео смотреть ЗДЕСЬ:


У харківських дитячих садках повним ходом ведуться будівельні роботи12 липня 2013.У харківських дитячих садках, в яких цього року заплановано відкриття 22-х додаткових груп, повним ходом ведуться будівельні роботи. Повністю їх планується завершити в середині серпня. У 279-му дитсадку вони вже практично завершені, попереду тільки благоустрій території і можна проводити новосілля. Двесті сімдесят дев'ятий дитсадок можна сказати новачок серед дошкільних навчальних закладів, йому всього рік. Втім за популярністю він не поступається іншим, запевняють місцеві жителі. До того ж, кажуть, що в мікрорайоні дефіцит з місцями для дітей.Наталія Блохіна, мама вихованця ДНЗ № 279-В принципі на районі проблема з садком дуже велика. Хоч куди ткнися -Може бути в наступному, може через рік, а тут ось поруч з будинком, ми живемо через дорогу, недалеко. Ой, ви знаєте, коли він торік відкрився, перші наші 2 групи, для нас це було таким сюрпризом, таким святом. У нас там дуже красиво і з дітьми нашими, я вам чесно скажу, займаються чудово.Олексій Блохін вихованець ДНЗ № 279-Мені подобається і я ходжу в садок. Ми граємо і гуляємо.Те, як відновили сад з небуття, адже довгий час він не працював і ці приміщення перебували в оренді - батьки задоволені. Проблема з місцями тут частково була вирішена. Але охочих віддати своїх чад в дитячий заклад, ще вистачає, відзначають вихователі. Тому цього року тут заплановано відкриття ще двох додаткових груп.Олена Коротун заведующаяДУУ № 279-дітям Дуже багато. Охочих дуже багато. У 2-х групах вже ходить 48 осіб. На цей рік вже записані в групи близько 50 дітей. Йде ранній вік з 2-х до 3-х і молодший вік, дошкільна група з 3-х до 4-х років.Разом з дитячими групами в саду передбачили і відкриття кімнати психологічного розвантаження. Тому за відновлення приміщень будівельники взялися капітально. Не просто навели красоту, а досконально полагодили все.Олег Костюшин начальник групи технічного нагляду Департаменту освіти Харківської міської ради-При проведенні ремонту були повністю замінені вікна на нові енергозберігаючі, нова система опалення, в принципі виконана заміна всіх інженерних мереж - це і проводка, і системи водопостачання, водовідведення та теплопостачання.У планах тут ще благоустрій ігрових майданчиків, тротуарних доріжок і установка павільйонів. Завершити всі обіцяють до 18 серпня і призвести новосілля маленьких новоселів. В цілому ж харківські дитсадки в новому навчальному році будуть готові прийняти додатково півтисячі малюків. До першого вересня у 18 дошкільних закладах заплановано відкриття 22-х нових груп.Реконструкцію дитячого садка № 279 завершать до Дня міста.

Видео смотреть ЗДЕСЬ:

Народний депутат України Валерій Писаренко ознайомився з ходом реконструкції дитячого садка № 279 у Дзержинському районі.На даний момент там проходить реконструкція другого крила дитячого саду. До початку нового сезону - до осені планується відновити роботу ще двох груп, які візьмуть 40 маленьких харків'ян. У приміщеннях вже поміняли вікна, інженерні комунікації, сантехніку, оновили освітлення та проводять оздоблювальні роботи.«Минулого року ми з Геннадієм Кернесом відкрили перші дві групи. Ми плануємо, що до Дня міста тут будуть закінчені всі роботи і восени почнуть роботу дві нові групи. Це ще раз підтверджує те, що позитивні зміни в житті харків'ян тривають », - заявив Валерій Писаренко.Під час візиту Валерій Писаренко особисто привітав вихователя дитячого садка - психолога Олену Колонтаївську з перемогою на міському конкурсі «Вихователь року - 2013» і побажав успіхів в наступному році.Довідка. Дитячий садок «Мишко» (вул. Новопрудная, 1) у Дзержинському районі був створений в 1964 році як відомче дошкільний навчальний заклад Харківського державного авіаційного виробничого підприємства. З 2004 року протягом восьми років будівлю дитячого садка не використовувалося за призначенням. У серпні 2011 року будівлю було передано у комунальну власність міста з метою поетапного відновлення діяльності. На момент прийняття приміщення та територія дитячого садка знаходилися в аварійному стані.У 2012 році відкриття дошкільного закладу відбулося за участю Харківського міського голови Геннадія Кернеса і народного депутата України Валерія Писаренка. Тоді в дитячому садку відкрили дві групи, упорядкували територію, ввели в експлуатацію харчоблок, пральню, медичний кабінет, два групових приміщення. Також в дошкільному навчальному закладі встановили меблі, придбали м'який інвентар, технологічне обладнання для харчоблоку, пральні машини і комп'ютерну техніку.

Відкриття нових груп в дитячому садку № 279 Дзержинського району

Дві нові групи, в яких створені всі умови для ігрової та пізнавальної діяльності 54 малюків Дзержинського району, відкрилися 21 серпня 2013 в дитячому садку № 279 «Мишко».
Дошкільнят та їхніх батьків привітали почесні гості - міський голова Г.А. Кернес і народний депутат України В.В. Писаренко. У подарунок від Геннадія Адольфовича та Валерія Володимировича заклад отримав два телевізори.
У дитячому садку «Мишко» відкрили дві нові групи

Середа, 21 серпня 2013

/Files/images/administratsiya/420.jpg

Дві нові групи для 54 харківських малюків відкрили сьогодні в дитячому садку № 279 «Ведмедик» в одному з мікрорайонів Дзержинського району - на Павловому Полі. З сьогоднішнього дня в дитячому садку працюють 4 групи для 107 малюків.Народний депутат України Валерій Писаренко та Харківський міський голова Геннадій Кернес привітали батьків і малят з відкриттям нових груп: на честь новосілля дитячому садку подарували два телевізори для ігрового залу. Валерій Писаренко також повідомив приємну новину про відкриття наступних двох груп в 2014 році.«Хочу вас привітати з цим прекрасним святом. Тому що все нове, що з'являється в Харкові, залишає відбиток на багато років вперед. І те, що це робиться напередодні 70-річчя визволення нашого улюбленого міста, це вдвічі приємніше. Зустрінемося на відкритті наступних двох груп », - заявив Валерій Писаренко.Народний депутат пожартував, що через велику кількість дітей в наступний раз буде складно підійти до мікрофонів.«Напевно, коли ми будемо відкривати дві наступні групи, нам буде взагалі важко пройти до мікрофонів», - посміхаючись, додав Валерій Писаренко.Довідка. Дитячий садок «Ведмедик» на вулиці Новопрудна, 1 побудований в 1964 році як відомчий дитсадок Харківського авіазаводу. З 2004 по 2008 рік будівля використовувалася не за призначенням, після повернення в комунальну власність в ньому розпочався капітальний ремонт з повним відновленням груп, всіх служб і дитячих майданчиків. Менше року тому дитячий садок прийняв перших вихованців.

Видео смотреть ЗДЕСЬ:


Дитячий садок "Ведмедик" готується приймати нових дітей

Анастасія Полякова, 2 липня 2014, 19:22

Триває ремонт і в дитячих установах. Правда там мають закінчити всі роботи вже до початку навчального року, щоб діти зайшли в затишні та комфортні кімнати, де є все необхідне. Наш кореспондент Анастасія Полякова бачила на якому етапі зараз роботи, а також поспілкувалася з вихованцями дитячого дошкільного закладу.

/Files/images/istoriya/thumb-article-390x292-d97b.jpg

Дитячий садок "Мішутка" готується приймати нових дітей. Його відкрили два роки тому. І в даний час в дошкільному закладі функціонує чотири групи - його відвідує більше сотні малюків.Анжеліка 4 рокиМені садок подобається, а чим садок подобається? - Тому що він гарний.Тимур 4 рокиМи ще там їмо, а ще машинками грати, грати роботами.4 березня рокуМи там танцювали, а ще пісні співали, а ще спали з дітками, дуже подобається, ну мені подобається в садку.За кілька місяців у цих малюків з'являться нові сусіди - до відкриття готуються останні дві групи - ясельна і дошкільні. Вони вже повністю укомплектовані.Олена Коротун завідувач дитячого садка № 279 "Мішутка"У цій групі вже записалося 26 осіб, це група дошкільна, в ясельної групи теж 26 дітей записалося. Дітей дуже багато, охочих дуже багато, навіть я вам можу сказати, що ми не змогли задовольнити всі заявки наших батьків.І поки в групах йде ремонт. Доведеться міняти мало не все - від комунікацій до вікон.Андрій Чернігів бригадирЗараз буде заміна віконних блоків, заміна радіаторів опалення, електромереж, а потім вже почнуться монтажні роботи, монтаж стель, штукатурка стін, поклейка шпалер, монтаж підлог і системного висвітлення і все інше.По завершенню оздоблювальних робіт будуть завозити меблі в ігрові кімнати та спальні. Будуть і зони для забав з іграшками.Олена Коротун завідувач дитячого садка № 279 "Мішутка"Природно ігрові зони, так звані, це зони для того, щоб діти грали в сюжетно-рольові ігри, це і магазин, і лікарня, це куточок природи, де у діток буде обов'язково акваріум.А щоб дітям було де гратися на свіжому повітрі для нових груп облаштують дві додаткових дитмайданчик - місце під них розчищають, прибирають старі дерева.Всього в цьому році в Харкові до відкриття готуються шість додаткових груп у вже існуючих дитсадках і два нових дошкільних заклади по дві групи в кожному.Цього року дитячий садок №279 "Мішутка" відкриється повністю.

Євгенія Кутнова, 17 липня 2014, 17:36


У Дзержинському районі продовжується робота з відродження дитячих садочків. Зокрема цьогоріч у двісті сімдесят дев'ятому планують відкрити ще дві групи. Таким чином він запрацює наповну.

/Files/images/istoriya/thumb-article-390x292-61d2.jpg


Дитячий садок номер двісті сімдесят дев'ять "Мішутка". Зараз тут проходить третій етап ремонтних робіт. Будівельники вже зробили перший поверх, тепер працюють над другим.Андрій Чернігів бригадир підрядної організаціїДругий поверх вже практично повністю освітлити, отштукатурен, поштукатурені, тобто будемо набирають потолочкі. Зроблена електрика повністю, починаємо установку дверей міжкімнатних, будемо укладати плитку, підготували вже.Це будуть дві нові групи, -розповідає керівництво садка. Їх після ремонту повністю укомплектують всім необхідним: меблями, іграшками. Дитячий заклад поповниться ще півсотнею малюків.Олена Коротун завідувачка дитячого садка №279Дітки ясельного віку, "Ранній вік" називається від двох до трьох, і діти дошкільного віку, трилітка і чотирирічки. Кількість дітей величезна, групи вже набрані, зареєстровані в електронній черзі всі діти.Зараз дитсадок "Мішутка" всього відвідує сто десять малюків. Із закінченням ремонту ще двох груп, садок відкриється повністю. Це дитячий заклад отримало друге життя в дві тисячі дванадцятому. З ініціативи міського голови. З тих пір тут щороку традиція - відкривати нові групи. Тому цього року їх буде шість. Також для нових відвідувачів садочку на вулиці встановлять павільйони та ігрові формі.Однак на цьому, - зазначає нардеп Валерій Писаренко, робота по відродженню важливих об'єктів у місті, не завершиться.Валерій Писаренко, народний депутат УкраїниЯ впевнений, що роботи по відродженню Харкова не зупинятимуться у місті, незважаючи ні на що. І як ви бачите, навіть незважаючи на спекотне літо і відпускний період, тут роботи просуваються і до Дня міста ми сподіваємося на відкриття вже третій частині садка.До кінця літа в дитячому садку «Мишко» Дзержинського району буде відкрито ще дві групиЧетверга, 17 Липня 2014/Files/images/istoriya/507.JPGНародний депутат України Валерій Писаренко перевірив хід підготовки дитячого садка № 279 «Мишко» до нового навчального року.У центрі уваги Валерій Володимировича були будівельні та ремонтні роботи - до 23 серпня планується відкриття двох нових груп - ясельної та дошкільної.Під час зустрічі із завідуючою дитячого садка народний депутат зазначив, що монтажні роботи йдуть чітко за графіком: «Незважаючи на спекотне літо і відпускний період, тут роботи просуваються, і ми сподіваємося на відкриття третьої частини саду до Дня міста. Роботи з відродження Харкова не зупинятимуться незважаючи ні на що ».Історія відкриття дитячого садка дуже показова і демонструє, що в Харкові працюють люди, націлені тільки на розвиток. Перші дві групи для малюків почали функціонувати в 2012 році. У 2013 році були відкриті ще дві групи. У цьому навчальному році «Мишко» зможе прийняти вже 110 харків'ян.Створено дитячий садок був у 1964 році як відомче дошкільний заклад Харківського авіаційного заводу. Довгий час будівля використовувалася не за призначенням, і Харківською міською радою у 2011 році було рішенням про передачу його в комунальну власність. Після реконструкції двоповерхову будівлю дитячого садка було капітально відремонтовано, введені в експлуатацію харчоблок, пральня, медичний блок, ігрові кімнати та кімнати відпочинку. Сьогодні порожніх приміщень уже не залишилося, садок обладнаний відповідно до сучасних вимог.Валерій Писаренко підкреслив, що ведуться роботи і з благоустрою території установи.«На території саду кроновано дерева, для нових вихованців будуть встановлені ігрові та спортивні елементи. З метою забезпечення безпеки дітей господарський двір відгородять, облаштують окремі ворота і заасфальтують під'їзд. Таким чином, підвезення продуктів і вивіз сміття не здійснюватиметься через центральний в'їзд саду », - додав народний депутат.Нагадаємо, що дитячий садок «Мішутка» розташований за адресою вул. Новопрудна, 1.
Кiлькiсть переглядiв: 654