У вересні 2012 року наш дошкільний заклад
відновил свою роботу, відкрилися 2 групи

/Files/images/nashi_dostijeniya/dsc_4661.jpg

У січні 2013 року практичний психолог Колонтаївська Олена Олександрівна взяла участь у районному професійному конкурсі "Вихователь року 2013" в номінації "Практичний психолог" і стала переможцем.

/Files/images/nashi_dostijeniya/img_2763.jpg

У березні 2013 року практичний психолог Колонтаївська Олена Олександрівна стала переможцем і в міському професійному конкурсі "Вихователь року 2013" в номінації "Практичний психолог".

/Files/images/nashi_dostijeniya/img_0143.jpg

У серпні 2013 року в нашій установі відкрилися ще дві групи для малюків

/Files/images/nashi_dostijeniya/img_1093.jpg

У серпні 2013 педагогічний колектив отримав подяку Голови Харківської обласної державної адміністрації М.М. Добкіна та Харківського міського голови Г.А. Кернеса за плідну працю, високий професіоналізм, творчий підхід до роботи, створення умов для навчання, виховання та гармонійного розвитку дітей.

/Files/images/nashi_dostijeniya/img_5958_1.jpg /Files/images/nashi_dostijeniya/img_6019.jpg

/Files/images/nashi_dostijeniya/dsc00852.jpg

У вересні 2013 року завідуюча господарством Дружиніна Олена Григорівна була відзначена Почесною грамотою адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради за плідну працю, високий рівень професіоналізму.

/Files/images/nashi_dostijeniya/img_5038.jpg

Арт-студія "Жеозе" 2 жовтня 2013 проводила конкурс малюнків на тему "Колобок". Наші діти старшого дошкільного віку взяли участь у конкурсі і стали переможцями: Горушкіна Ліза (1 місце), Пехова Поліна і Волобуєв Діма (2 місце), Капіца Аня і Владимирова Настя (3 місце). Наші діти - самі творчі! Переможці нагороджені квитками в ХАТОБ на концерт з ростовими ляльками та цукерками.

/Files/images/nashi_dostijeniya/dsc01034.jpg

У березні 2014 за сумлінну працю, високий професіоналізм, творчий підхід до роботи, створення умов для навчання, виховання та гармонійного розвитку дітей та з нагоди святкування Дня 8 березня грамотами управління освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради були нагороджені кращі представники ДНЗ №279:
музичний керівник Кучма Галина Єгорівна;
вихователь групи №1 Рєпіна Лілія Леонідівна;
старша медична сестра Северьянова Ганна Олександрівна;
кухар Гошко Оксана Дмитрівна.

/Files/images/nashi_dostijeniya/img_0081_1.jpg

А вихователь групи №2 Виходцева Ірина Кузьмівна була відзначена Почесною грамотою адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради за плідну працю, високий рівень професіоналізму.

/Files/images/nashi_dostijeniya/img_0054.jpg

У вересні 2014 року в нашому дитячому садку відкрилися останні 2 нові групи

/Files/images/nashi_dostijeniya/img_3496.jpg /Files/images/nashi_dostijeniya/img_3504.jpg

/Files/images/nashi_dostijeniya/img_3505_1.jpg

У жовтні 2014 за сумлінну працю, високий професіоналізм, творчий підхід до роботи, створення умов для навчання, виховання та гармонійного розвитку дітей та з нагоди святкування Дня Вчителя грамотами управління освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради були нагороджені кращі представники ДНЗ № 279:музичний керівник Кучма Галина Єгорівна,вихователь групи № 3 Гриньова Тетяна Юріївна,вихователь групи № 4 Красникова Олександра Ігорівна,помічник вихователя групи № 1 Гурбанова Зульфія Муззафаровнаі помічник вихователя групи № 3 Журавель Тетяна Борисівна.

/Files/images/nashi_dostijeniya/img_4354.jpg

/Files/images/administratsiya/elena.jpg

В Дзержинському районі працівників освіти вітали з професійним святом. Нашій завідувачці Олені Миколаївні вручили подяку Харківського міського голови Г.А. Кернеса за багаторічну сумлінну і плідну працю,високий рівень професійної майстерності,вагомий особистий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди ювілею. Вітаємо!!!!!!

/Files/images/administratsiya/IMG_9136.JPG

До свята Дня працівників освіти завідувач дошкільного закладу Коротун О.М. привітала усіх працівників із святом та нагородила почесними грамотами Управління освіти адміністрації Дзержинського району наших дорогих працівників : Перекрест М.Г., Рудяшко М.А., Домрачову В.В. та Руцкого О.В. ...

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

/Files/images/IMG_3790.JPG