Робота творчої групи ЗДО

у 2023/2024 навчальному році

«Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес ЗДО»

Мета:

· вивчення можливостей використання інформаційних технологій у роботі з дітьми дошкільного віку;
· формування професійної компетентності педагогів в області комп’ютерної грамотності;
· застосування інформаційних технологій з дітьми дошкільного віку в різних видах діяльності;
· поповнення методичної скарбнички занять та заходів з використанням інформаційних технологій.

Завдання:

· Вивчити можливості використання інформаційно-комунікаційних технологій в роботі з дітьми дошкільного віку.
· Формування професійної компетентності педагогів в області комп’ютерних технологій.
· Застосування ІКТ на заняттях з дітьми дошкільного віку.
· Поповнення методичної скриньки комп’ютерних занять і формування колекції цифрових освітніх ресурсів ЗДО.
· Розвивати вміння ілюструвати ідеї, думки, дослідження, аналізуючи матеріал.
· Використовувати засоби електронних комунікацій
· Збирати та обробляти інформацію за допомогою програми електронних ресурсів.
· Формування вмінь і навичок коректно і грамотно використовувати інформаційні ресурси.
· Формувати навички роботи з програмами Microsoft Office.

Склад творчої групи:

керівник – Брусенцова А.О., вихователь-методист;

члени творчої групи:

Кучма Г.Є., музичний керівник;
Неєлова В.В., практичний психолог;
Бойко С.М., вихователь;
Гриньова Т.Ю., вихователь;
Огаркова Н.О., вихователь;
Виходцева І.К., вихователь;
Усова М.С., вихователь.
№ з/п Порядок денний засідання Термін Відповідальний
Засідання 1 1. Обговорення стратегічних напрямків роботи. Складання плану роботи на 2023/2024 н.р.
2. Вивчення науково-методичної літератури про можливості використання Інтернету в освітньому процесі.
3. Діагностика формування професійної компетенції педагогів в області комп’ютерних технологій.
Жовтень Керівник ТГ
Засідання 2 1. Складання графіка консультацій педагогів ЗДО з проблеми використання ІКТ в освітньому процесі.
2. Складання графіка проведення практичних занять по формуванню навичок роботи з пакетом програм Microsoft Office.
Листопад Керівник ТГ
Засідання 3 1. Створення методичної скриньки по використанню ІКТ під час освітнього процесу.
2. Формування колекції цифрових освітніх ресурсів. Складання каталогу.
3. Випуск методичних бюлетенів.
Лютий Керівник ТГ
Засідання 4 1. Діагностика формування професійної компетенції педагогів в області комп’ютерних технологій.
2. Підведення підсумків роботи творчої групи за 2023/2024 н.р., оформлення звітної документації.
Квітень Керівник ТГ