/Files/images/0101корисны посил.jpg

В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською старувала комунікаційна кампанія.

Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров'я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

/Files/images/vyna/ти як.png

Громадська організація Підтримай дитину. З турботою про дітей, щоб допомогти батькам і освітянам, педагоги та дитячі психологи створили проект «Підтримай дитину», який був не лише підтриманий Міністерством освіти і науки України, але і зарекомендував себе з перших днів війни як надійна підтримка для тих, хто дбає про дітей.

/Files/images/vyna/підтримай дитину.png

Подбай про себе. Телеграм канал. У складні часи ми часто забуваємо про себе, але наше виснаження не допоможе нікому. Подбай про себе! Ти - важлива!

/Files/images/vyna/photo_2023-03-03_17-07-17.jpg

.

Уроки обережності. Бродячі тварини

Пісня про весну для дітей - НАМАЛЮЮ Я

Прості поради від доктора Комаровського

Барельєфне ліплення "Чарівні квіти"

Рослини - символи України

Розвиваючі Мультики для Дітей

Розвиваємо дикцію: 45 найкращих скоромовок для дітей

Корисні підказки. Вода.

Подорож краплинки води.

ГО Шаховий клуб "Гамбіт" має багаторічний досвід роботи по залученню дітей до шахів. Сьогодні, внаслідок росiйськоï агресії, багато наших співгромадян, у тому числi дiти, є переміщеними на території нашої держави або за її межами. Ми готові організувати змістовне дозвілля маленьких українців шляхом шахового всеобучу. Особливо актуальним, на наш погляд, потреба в цьому постає під час тривалих літніх канікул. Звісно, все це має бути на безкоштовнiй основі, з використанням сучасних можливостей онлайн навчання.

Нами розроблено та впроваджено вітчизняну шахову онлайн платформу «Gambitius». Вікових обмежень немає (з 3 років до 99). Програма має сучасний та дуже цікавий дизайн, подобається та iнтуïтивно зрозуміла дітям.

В результаті якiсть мислення юних українців, їх інтелектуальний рівень, без сумнівів, буде покращуватись. Звідси і успішність навчання, культурний рiвень, протидія пагубним звичкам.

З повагою,

старший тренер ГО «Шаховий клуб "Гамбіт",

заслужений тренер Украïни, Хаецький Р.О.