/Files/images/137772_i_051.jpg

Пріоритетні напрямки роботи на 2023/2024 навчальний рік:

Освітній процес в закладі дошкільної освіти у 2023/2024 навчальному році спрямований на вирішення головної мети району

"Мотивація як визначальний фактор організації навчальної діяльності учнів та вихованців в умовах змішаного навчання"

та з огляду на художньо-естетичне спрямування освітнього процесу ЗДО, зважаючи на досягнення й перспективи розвитку закладу, педагогічним колективом було визначено методичну тему:

«Формування соціальної компетентності дошкільників через художньо-естетичне виховання».

На підставах вищезазначеного та на основі аналізу роботи за минулий навчальний рік, педагогічний колектив визначив основні завдання на 2023/2024 навчальний рік:

1. Формування у дітей основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та формування навичок основ безпеки під час воєнного стану
2. Забезпечення комплексного підходу до формування і розвитку у дошкільників здоров'язбережувальної компетентності через впровадження інноваційних здоров`язберігаючих технологій в освітній процес.
3. Забезпечення сучасного підходу до художньо-естетичного виховання дошкільників за допомогою нестандартних та нетрадиційних прийомів творчості.

Кiлькiсть переглядiв: 2095