ПІДТРИМКА ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ ВИХОВАНЦЕМ ЗАКЛАДУ КОРОТУНОМ ФЕДОРОМ

ЗБІРНА УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ ВИЙШЛА НА ЕВРО-2024!

Вітаємо всіх з дуже важливою перемогою для всього українського народу та, в першу чергу, для наших воїнів.

ЦЯ ПЕРЕМОГА — для нашої країни, людей, захисників, які відстоюють нашу свободу.

Матчі, на яких футболісти виходять на поле разом із дітьми, мають велике значення для розвитку футбольної культури та привабливості цього виду спорту. Вони надають можливість дітям почуватися особливими, ближче познайомитися зі своїми кумирами та захопитися футболом. Крім того, такі заходи сприяють розвитку спортивних цінностей та здорового способу життя. Важливо пам’ятати, що крім радості та задоволення для дітей, такі матчі носять також благодійність та підтримку суспільних проєктів.

Вихованець нашого закладу Коротун Федір причетний до такої яскравої події – він вийшов на поле у польському місті Вроцлаві з одним із героїв матчу Віктором Циганковим.

Давайте побажаємо, щоб такі матчі стали більш поширеними та насиченими позитивними емоціями для дітей та футболістів!!!