/Files/images/buling/види булінгу.jpg

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню)

в ЗДО № 279
на 2022/2023 навчальний рік

№ з/п Заходи Термін виконання Відповідальні
1 Оновлення та опрацювання нормативно-правових документів, що забезпечують запобігання та протидію булінгу (цькуванню) постійно Завідувач Коротун О.М.
2 Створення безпечного освітнього середовища в ЗДО вільного від насильства та булінгу (цькування) постійно Завідувач Коротун О.М., вихователь-методист Брусенцова А.О., практичний психолог Неєлова В.В., вихователі
3 Надання психолого-педагогічних послуг здобувачам освіти, які вчинили булінг (цькування), стали його свідками або постраждали від булінгу за запитом Практичний психолог Неєлова В.В., вихователі
4 Проведення профілактичної роботи щодо запобіганню булінгу в ЗДО систематично Вихователь-методист Брусенцова А.О., практичний психолог Неєлова В.В.
5 Організація роботи «Батьківської пошти» для батьків і педагогів, оновлення інформації веб-сайту з проблеми запобігання та протидію булінгу. вересень 2022Вихователь-методист Брусенцова А.О.
6 Консультація для вихователів: «Як вирішувати дитячі конфлікти?» жовтень 2022 Практичний психолог Неєлова В.В.
7 Групова консультація для педагогів: «Види та форми булінгу» грудень 2022Практичний психолог Неєлова В.В.
8 Круглий стіл для педагогів «На скільки серйозною є проблема булінгу та мобінгу в закладі дошкільної освіти» січень 2023 Вихователь-методист Брусенцова А.О.
9 Тренінг для батьків: «Вчимося спілкуватися з дитиною» січень 2023 Практичний психолог Неєлова В.В., вихователі
10 Інтерактивне заняття для педагогів з елементами тренінгу «Булінг, мобінг : сутність та ключові ознаки» лютий 2023 Практичний психолог Неєлова В.В.
11 Консультація: «Як навчити дитину цивілізовано виражати гнів?» (профілактика булінгу) березень 2023 Практичний психолог Неєлова В.В.
12 Проведення діагностики стану професійного вигорання педагогів квітень 2023 практичний психолог Неєлова В.В.
13 Виступ на батьківських зборах «Чому діти стають жертвами булінгу» квітень-травень 2023 практичний психолог Неєлова В.В.
14 Організація та проведення занять та бесід, що формують у дітей уявлення про толерантність по відношенню до різних людей, справедливість, порядність Протягом навчального року Вихователі ЗДО
15 Професійна майстерня: «Толерантність як компонент професійної культури педагога. Протидія булінгу» квітень 2023 Вихователь-методист Брусенцова А.О.
16 Розповсюдження інформації щодо профілактики булінгу: пам’ятка, листівки , інформація на стенді практичного психолога систематично Практичний психолог Неєлова В.В.