/Files/images/1/text (2).gif

Режим роботи закладу: з 8.00 до 17.00

Чергова група працює з 7.00 до 19.00

/Files/images/1/anime-linii-1085.gif

Керівник дошкільного навчального закладу:

КОРОТУН ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

/Files/images/pro_nas2-2.jpg

/Files/images/1/anime-linii-93.gif

Вітаємо з Новим роком!

Нехай Новий рік додасть вам віри в майбутнє, життєвих сил, всі труднощі будуть переможені, а успіх супроводжує скрізь та у всьому. Бажаємо, щоб новорічні свята принесли вам тільки добро, мир і достаток. Щастя вам, міцного здоров’я, родинного затишку, нових досягнень, нових успіхів та творчих злетів. Веселих вам Новорічних свят!

/Files/images/1/Z-novym-rokom-2019-pryvitannya-kartynky.jpg

/Files/images/1/anime-linii-93.gif

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК "ДОШКІЛЬНЯТКО"

/Files/images/1/Дошкільнятко вересень-жовтень 2018.jpg
ВИПУСК № 1
ЧИТАТИ

/Files/images/1/oformlenie-146.jpg

Ось який наш садочок!

/Files/images/1/anime-linii-1085.gif

Інформація для батьків:

ЗМІНИ ЩОДО ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ В КЗ "ДНЗ № 279"

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», рішення 16 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 08.11.2017 № 826/17 «Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018-2022 роки» (ЗІ ЗМІНАМИ), на виконання рішення 23 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 28.11.2018 № 1282/18 «Про бюджет міста Харкова на 2019 рік», та з метою організації якісного та повноцінного харчування вихованців, допомоги соціально незахищеним категоріям дітей у закладі дошкільної освіти № 279

Вартість харчування дітей в закладі дошкільної освіти № 279 з січня 2019 року і надалі становить:

- у віковій групі від 1-го до 3-х років - 20,00 грн. (з розрахунку: 8,00 грн. – бюджетні кошти та 12,00 грн. – батьківська плата);

- у вікових групах від 3-х до 6-ти (7-ми) років - 25,00 грн. (з розрахунку: 10,00 грн. - бюджетні кошти та 15,00 грн. – батьківська плата) (відповідно до законодавства України).

Відповідно до рішення Харківського міського голови (дивитися вище) звільнено від плати за харчування дітей з сімей-учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил).

Пільги для інших категорій вихованців зберігаються і надалі відповідно до наданих документів

/Files/images/0_a30fc_f384208d_S.gif

Шановні батьки, бажаєте дізнатися більше про організацію харчування у нашому закладі?

Будь ласка тисніть ТУТ!

/Files/images/1/anime-linii-318.gif

"Відвідування дитиною дошкільного закладу не звільняє сім'ю від обов'язку виховувати і розвивати її в родинному колі"

Ст. 7 п.3 Закону "Про дошкільну освіту"

/Files/images/administratsiya/detskiy_sad.jpg

Раді вітати на нашому сайті ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ,
ВСІХ, ХТО ЛЮБИТЬ НАШОГО "МІШУТКУ"!

НАШ УЛЮБЛЕНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК ПРАЦЮЄ ДЛЯ ВАС,
МАЛЕНЬКІ ДРУЗІ!

БАЖАЄТЕ ПОСЛУХАТИ гімн нашого закладу? БУДЬ ЛАСКА....

Адміністрація закладу дошкільної освіти № 279 повідомляє, що учасники освітнього процесу для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини можуть звернутися до:

- Завідувача закладу Коротун Олени Миколаївни;

- Вихователя-методиста закладу Добрицької-Лущий Олесі Віталіївни;

- Практичного психолога закладу Неєлової Валерії Валентинівни;

- Вихователя Вашої групи.

В Україні працює Національна дитяча «гаряча лінія» для дітей і про дітей, де завжди можна отримати підтримку і допомогу. Сюди можуть телефонувати як діти (до 18 років), так і дорослі (з усіх питань, пов’язаних з дітьми).

Номер телефону Національної дитячої «гарячої лінії» 0-800-500-225. Він безкоштовний з усіх мобільних і стаціонарних телефонів. Також з 1 червня у дитячої «гарячої лінії» змінився короткий номер: замість 772 став загальноєвропейський номер 116111.Він безкоштовний.

Національна дитяча «гаряча лінія» працює з понеділка по п’ятницю з 12.00 до 20.00 та в суботу – з 12.00 до 16.00 (години можуть змінюватися). Неділя вихідний.

Основні принципи роботи Національної дитячої «гарячої лінії» - анонімність та конфіденційність. Ця розмова залишиться тільки між вами та консультантом, з яким ви розмовляли.

/Files/images/1/ndgl_116111.gif

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.