/Files/images/1/text (2).gif

/Files/images/1/logo_mishutka.jpgЮридична адреса: 61103, м. Харків, вул. Новопрудна, 1

Телефон : 343-11-66


е-mail: dnz279@kharkivosvita.net.ua

Режим роботи закладу: з 8.00 до 17.00

/Files/images/1/anime-linii-1085.gif

Керівник закладу дошкільної освіти:

КОРОТУН ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА


/Files/images/1/Інформація_page-0001.jpg

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ознайомтесь будь-ласка з новими правилами знаходження дітей у закладі дошкільної освіти.

/Files/images/1/_-1.png

Відповідно до постанови КМУ від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» відновлюють свою діяльність заклади дошкільної освіти Шевченківського району.
Діяльність здійснюється відповідно до тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25.

Алгоритм дій

1. Батьки заходять на територію закладу до місця прийому дітей. На ігровий майданчик батьки не заходять.
2. На території закладу слід дотримуватися дистанції 1,5-2 м відповідно до розмітки на доріжках, обов’язково уникати скупчень. Очікування на території повинно бути обмежено.
3. Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску (у тому числі саморобну), так, щоб були покриті ніс та рот.
4. Ранковий прийом дітей до закладу дошкільної освіти проводить сестра медична старша або інша відповідальна особа ЗДО на спеціально облаштованому місці.
5. Сестра медична старша або інша відповідальна особа зустрічає дитину і проводить початковий температурний скринінг із занесенням показників у відповідний журнал, батьки повинні дочекатись результатів тесту. Упродовж дня проводиться поточний температурний скринінг дітей кожні 4 години.
6. Діти, у яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань:
- при проведенні початкового температурного скринінгу - не допускаються до відвідування;
- при поточному скринінгу - ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.
7. Після того, як діти групи зібралися, вихователь веде дітей до своєї групи.
8. Прийом дітей здійснюється, ВИКЛЮЧНО, з 8.00 до 8.45. Після 9.00 вхід на територію та двері закладу зачиняються.
9. На вході до закладу організовано місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками. Використання антисептиків відбувається виключно під контролем працівників закладу. Самостійний доступ дітей до спиртових антисептиків суворо обмежений.
10. Після закінчення дня передачу дітей батькам проводить вихователь групи або помічник вихователя біля входу до ЗДО (за несприятливих погодних умов – в прогулянковому павільйоні та на вході до приміщення). Про необхідність забрати дитину слід інформувати вихователя за допомогою телефонного зв’язку. Вечірня видача дітей обмежена в часі: з 16.00 до 17.00.
11. Всі питання батьків щодо перебування дитини впродовж дня вирішуються, виключно, в телефонному режимі.
12. Упродовж дня усі протиепідемічні заходи забезпечують працівники закладу.

На період карантину:

- обмежується кількість дітей в групах, згідно можливості забезпечення належних протиепідемічних умов та контролю щодо їх дотримання;
- пріоритет надається діяльності, що проводиться на відкритому повітрі (на вулиці);
- у групових кімнатах розміщення здійснюється таким чином, щоб забезпечити максимально можливе фізичне дистанціювання;
- обмежуються заняття та ігри, що передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом або потребують використання значної кількості додаткового інвентарю;
- процес організації харчування здійснюється таким чином, щоб мінімізувати кількість дітей, які харчуються одночасно або одночасно перебувають за одним столом;
- забороняється проведення масових заходів (вистав, свят, концертів тощо) за участі дітей з більш, ніж однієї групи, та присутність на них глядачів (відвідувачів);
- забороняється приносити до закладу їжу, іграшки, книги тощо.

До уваги батьків,

діти яких мають алергічні та хронічні захворювання

1. Кожні 2 години та відразу після закінчення занять у закладі проводиться вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних засобів.
2. Обробка рук здійснюється спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів.


Для інформування всіх учасників освітнього процесу та відвідувачів нашого сайту створено сторінку

"Профілактика захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19"

Пропонуємо Вам розглянути інформацію на цій сторінці!

/Files/images/pro_nas2-2.jpg

/Files/images/1/anime-linii-93.gif

Ось який наш садочок!


/Files/images/1/anime-linii-1085.gif

УВАГА!

Інформація для батьків

ЗМІНИ ЩОДО ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ

В КЗ "ДНЗ № 279"

з січня 2020 року

Згідно із законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», від 26.08.2002 № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 16 сесії 7 скликання від 08.11.20)7 № 826/17 «Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018-2022 роки» (зі змінами та доповненнями), рішення 31 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 27.11.2019 № 1814/19 «Про бюджет міста Харкова на 2020 рік», з метою організації якісного та повноцінного харчування вихованців закладу освіти, надання допомоги соціально незахищеним категоріям вихованців у закладі дошкільної освіти № 279

Вартість харчування дітей в закладі дошкільної освіти № 279 з січня 2020 року і надалі становить:

- у віковій групі від 1-го до 3-х років - 25,00 грн (із розрахунку: 10.00 грн - бюджетні кошти та 15,00грн - батьківська плата)

- у вікових групах від 3-х до 6-ти (7-ми) років - 30,00 грн (із розрахунку: 12,00 грн - бюджетні кошти та 18,00 грн - батьківська плата) (відповідно до законодавства України).

Під час літнього оздоровчого періоду (з 01.06. по 31.08) плата за харчування збільшується на 10 %.

Відповідно до рішення Харківського міського голови (дивитися вище) звільнено від плати за харчування дітей з сімей-учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил).

Згідно Закону України від 20.05.2020 Про внесення змін до деяких Законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб, Дітям, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, або з числа внутрішньо переміщених осіб за рахунок держави гарантується забезпечення безкоштовним харчуванням у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Пільги для інших категорій вихованців зберігаються і надалі відповідно до наданих документів

/Files/images/0_a30fc_f384208d_S.gif


Шановні батьки, бажаєте дізнатися більше про організацію харчування у нашому закладі?

Будь ласка тисніть ТУТ!

/Files/images/1/anime-linii-318.gif

"Відвідування дитиною дошкільного закладу не звільняє сім'ю від обов'язку виховувати і розвивати її в родинному колі"

Ст. 7 п.3 Закону "Про дошкільну освіту"

/Files/images/administratsiya/detskiy_sad.jpg

Раді вітати на нашому сайті ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ, ВСІХ, ХТО ЛЮБИТЬ НАШОГО "МІШУТКУ"!

НАШ УЛЮБЛЕНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК ПРАЦЮЄ ДЛЯ ВАС, МАЛЕНЬКІ ДРУЗІ!

БАЖАЄТЕ ПОСЛУХАТИ гімн нашого закладу? БУДЬ ЛАСКА....


Адміністрація закладу дошкільної освіти № 279 повідомляє, що учасники освітнього процесу для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини можуть звернутися до:

- завідувача закладу Коротун Олени Миколаївни;

- вихователя - методиста закладу Брусенцової Анни Олександрівни;

- практичного психолога закладу Неєлової Валерії Валентинівни;

- вихователя Вашої групи.

В Україні працює Національна дитяча «гаряча лінія» для дітей і про дітей, де завжди можна отримати підтримку і допомогу. Сюди можуть телефонувати як діти (до 18 років), так і дорослі (з усіх питань, пов’язаних з дітьми).

Номер телефону Національної дитячої «гарячої лінії» 0-800-500-225. Він безкоштовний з усіх мобільних і стаціонарних телефонів. Також з 1 червня у дитячої «гарячої лінії» змінився короткий номер: замість 772 став загальноєвропейський номер 116111.Він безкоштовний.

Національна дитяча «гаряча лінія» працює з понеділка по п’ятницю з 12.00 до 20.00 та в суботу – з 12.00 до 16.00 (години можуть змінюватися). Неділя вихідний.

Основні принципи роботи Національної дитячої «гарячої лінії» - анонімність та конфіденційність. Ця розмова залишиться тільки між вами та консультантом, з яким ви розмовляли.

/Files/images/1/ndgl_116111.gif /Files/images/1 банер.jpg

/Files/images/1/milkfactory.gif

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.