ДЕНЬ ЗНАНЬ У НАШОМУ ЗАКЛАДІ

Щиро вітаємо всіх дітей та педагогів із традиційним вересневим святом – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації. День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше завітав до садочка, тих, хто на наступний рік вже піде до школи та тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує з любов'ю.

Зі святом вас!

Сьогодні в нашому закладі пройшло веселе та святкове дійство, присвячене Дню знань - 1 вересня! Малюків вітала Мері Поппінс, а також на свято завітали Шапокляк та ії друг Мікроб, яких діти, разом із доктором Айболитом, навчили правилам поведінки під час карантину у закладі освіти