АДАПТАЦІЯ НАШИХ КРИХІТОК!

Основне призначення дитячого садка - комплексна проблема суспільства - соціальна адаптація дитини до умов життя в товаристві дітей та дорослих, виховання ціннісного ставлення до самого себе, людей, природи.

Адаптація до дитячого садочка – цескладний процес пристосування або звиканнядитини до нових умов життя,розібратися в якому допоможуть наші поради.

Дітям будь-якого віку дуже непросто починати відвідувати дитячий садок.Все життя малюкакардинальнимчином змінюється. У звичне життя в родині буквально вриваються зміни:

- чіткий режим дня,
- відсутність рідних і близьких,
- постійна присутність однолітків,
- необхідність слухатися і підкорятися вимогам незнайомих дорослих,
- різко зменшується кількість персональної уваги.
Дитині необхідно час, щоб адаптуватися до цих змін на всіх рівнях:
- фізіологічному -зміни в діяльності функціональних систем організму,
- психологічному -перебудова динамічного стереотипу відповідно до нових вимог оточення,
- соціальному -встановлення оптимальної взаємодії особистості та нової групи людей; засвоєння їх норм і традицій; оволодіння новими засобами і новими стереотипами поведінки; входження в нову структуру групи.

Головне для батьків - припинити надмірно хвилюватися.Все буде добре!!!

/Files/images/2/IMG-d12617faec13a37087424e91aa9e7f24-V.jpg /Files/images/2/IMG-c60a973ddcdf5b6899dd85fa1b76ce3e-V.jpg /Files/images/2/IMG-826139e4038f6e059d068a249b512126-V.jpg