МЕТОДИЧНИЙ МІСТ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ТА ВИХОВАТЕЛІВ ЗДО ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ

Тема заходу: Наступність муж дошкільною та початковою освітами - запорука успішної адаптації молодшого школяра в умовах впровадження нового ДС.

Мета заходу: підвищення рівня професійної компетентності вчителів та вихователів; розвиток творчого мислення, педагогічної інтуїції; ознайомлення з методами і формами навчально-виховної роботи в старшій групі дошкільного закладу та в 1-му класі школи.

Захід було проведено у комунальному закладі "Хакрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 135 імені К.Ф. Ольшанського"

Від нашого закладу виступили завідувач КЗ "ДНЗ № 279" Коротун О.М. із презентацією на тему "Організація освітнього процесу в ЗДО № 279" та практичнй психолог Неєлова В.В. із темою "Розвиток пізнавальних процесів дітей дошкільного віку"

/Files/images/metodmst/IMG_4179.JPG /Files/images/metodmst/IMG_4180.JPG /Files/images/metodmst/IMG_4181.JPG