СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ "ДОСЛІДЖУЄМО ТА ПІЗНАЄМО"

у нашому закладі пройшов семінар-практикум для педагогів на тему "досліджуємо та пізнаємо". метою семінару є актуалізація знань педагогів щодо проведення пошуково-дослідницької діяльності, надаННЯ можливОстІ практично відпрацювати алгоритми проведення дослідів.

Завідувач, Олена Миколаївна Коротун виступила з доповіддю на тему "Пошуково-дослідницька діяльність дітей дошкільного віку". Вихователь Ірина Кузьмівна Виходцева надала присутнім інформацію за темою: "Пошуково-дослідницька діяльність з дітьми в умовах закладу дошкільної освіти ", вихователь Рєпіна Лілія Леонідівна виступила з особистого досвіду роботи з інформацією про використання художнього слова в процесі пошуково-дослідницької діяльності". Брусенцова Анна Олександрівна продемонструвала "Модель куточка пошуково-дослідницької діяльності, а кожен із вихователів отримав можливість практично відпрацювати алгоритми проведення дослідів.