Заняття для дітей

"Я_й_ЦЕ" - перша в Україні безкоштовна онлайн програма для дітей з навичок безпеки та сексуальної освіти.

Дев'ять онлайн занять у яких пані Христя та пані Соля попрацюють з малюками над навичками з дотримання правил, встановлення особистих меж та над тим, як діяти в небезпечних ситуаціях. Окрім того, малюки дізнаються відповідь на одвічне питання "Звідки я взявся?" та краще пізнають своє тіло. Рекомендовано до перегляду та обговорення разом з батьками. Буде цікаво дітям 4-9 років. Проєкт створено у партнерстві з Dialog Hub “Пташеня. Дитячий простір” - мережа приватних дитячих садочків, яка працює за унікальною авторською програмою з 2016 року, у Львові. Одним з наголосів авторської програми для дітей є безпека.

/Files/images/2022/пташеня.jpg

/Files/images/zanyattya/IMG_2520.JPG

/Files/images/zanyattya/IMG_2521.JPG

/Files/images/zanyattya/IMG_2522.JPG

/Files/images/zanyattya/8 гр.jpg

/Files/images/zanyattya/IMG_0783.jpg

/Files/images/zanyattya/IMG_0784.jpg/Files/images/zanyattya/IMG_0787.jpg

/Files/images/zanyattya/IMG_0805.jpg

/Files/images/zanyattya/IMG_0789.jpg

Вчимо цифри - Мультики українською мовою

Об’ємна аплікація «Рибка»

Мудрі казки. «Епідемія»

Дослідницька діяльність «Вода тече вгору»

Уроки обережності «Мікроби»

Казка «Про Жадність»

Гігієна для дітей «Як уберегтися від злих мікробів?»

«Пори року» тітоньки Сови - Квітень

Аплікація «Квітка» для дітей старшого дошкільного віку

Розвиток мислення і пам’яті за допомогою мнемотехніки.

Досліди для дітей.

БЖД «Уроки обережності»

Руханка «Я піду в Карпати-гори»

50 обов'язкових завдань для дошкільника на карантин

Завдання з математики для дошкільнят

Завдання для дошкільників від 3 до 6 років

Вправи для тренування уваги дітей

Логічні вправи для дітей

Ідеї для спільних ігор з дітьми

Розваги, ігри та фільми для дітей

Песик. Легке орігамі для дітей своїми руками

Як зробити кота з дитячої долоньки. Поробки із кольорової бумаги. Аплікація для дітей.

Ідеї, чим заняти дитину вечері

Чим заняти дитину вдома та на вулиці

12 ігор для дітей від 3 до 7 років

Зацікавлювати дитину аплікацією. "Рибки в акваріумі" - можуть бути різного кольору і розміру. Дайте дитині змогу обрати кольорову гаму для жителів акваріуму. Заготуйте сам "будиночок", підготуйте водорості, заваріть бажано клейстер з крохмалю або борошна (для малечі це безпечніше ніж будь-який клей), дитина може приймати участь розміщуючи ложечкою холодну суміш до однорідної маси (а ви вже самостійно заварите клейстер).Спочатку з дитиною викладіть всі деталі, розгляньте, що вгорі, а що внизу, як розміщенні водорості та рибки. Поясніть малюку, що кожну деталь треба намастити "клеєм" і покласти на відповідне місце.

/Files/images/рибки.jpg