Робота зі зверненнями громадян за 2023 рік

/Files/images/1/1468056821.jpg

Упродовж 2023 року адміністрація закладу дошкільної освіти вживала заходи щодо виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

На прийомі (онлайн-зв’язку) у завідувача ЗДО було прийнято 36 осіб. Серед питань, які порушувались найчастіше, зустрічались питання щодо електронної черги, влаштування до ЗДО, видачі документів на дітей у зв`язку з вибуттям – 30 звернень; про наявність вільних робочих місць або переведення на іншу посаду – 3 звернення, про переведення до іншого закладу дошкільної освіти – 3 звернення.

Особливе місце займають звернення батьків дітей соціально незахищених категорій: це багатодітні сім’ї, малозабезпечені, внутрішньо переміщені – 6 звернень.

Робота у ЗДО № 279 проводилась з метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян на звернення та особистий прийом, обов’язкове одержання обґрунтованої відповіді, неухильного виконання норм чинного законодавства про звернення громадян.

Навіть, під час дії воєнного стану до завідувача ЗДО надходили звернення батьків, як в дистанційному форматі, так і офлайн. На всі запитання було надано відповіді своєчасно.