/Files/images/novoe/images.jpg

РАДА ЗАКЛАДУ- ОРГАН ГРОМАДСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дитина - дзеркало сім'ї; як у краплі води відбивається сонце, так у дітях відбивається моральна чистота матері і батька.

В.А. Сухомлинський

Розуміючи, що дошкільна установа - це живий організм, система, яка обов'язково повинна змінюватися, розвиватися, ми, педагоги, відчуваємо підтримку, звертаючись до спадщини минулого, переконані в тому, що тільки вивчивши, спираючись на його кращі традиції громадського, сімейного виховання, ми зможемо знайти взаєморозуміння, взаємопідтримку сім'ї вихованця, зробити життя дітей яскравим, цікавим, пронизану вічними цінностями людських відносин.
Основною метою взаємодії є створення єдиного простору СІМ'Я - ДИТЯЧИЙ САДОК, в якому всім учасникам педагогічного процесу (дітям, батькам, вихователям) буде затишно, цікаво, безпечно, корисно, благополучно. Перспективу розвитку взаємин ЗДО і сім'ї ми вибудовуємо відповідно до взаємодії з батьками вихованців та формуванні у них навичок співпраці зі своєю дитиною, при цьому основною умовою є встановлення повного взаєморозуміння між усіма дорослими, покликаними виховувати дитину.

/Files/images/novoe/-12-638.jpg

НАШІ ЗУСТРІЧІ З БАТЬКАМИ:

"Дитячий садок і сім'я - єдиний простір дитинства".

Головним органом управління та взаємодії сім'ї - дитячого садка є Рада закладу і загальні збори працівників закладу та батьківської громадськості.

У період між загальними зборами діє рада закладу дошкільної освіти , як постійно діючий орган громадського самоврядування.

Рада виконує роль узгодження різних інтересів і думок. Рада діє на підставі статуту в якому визначено сферу її діяльності, повноваження, права й обов'язки.

Рішення ради доводяться до відома педагогічного колективу, батьків та громадськості (бажано у 5-ти денний термін). У разі незгоди адміністрації закладу з рішенням ради, створюється узгоджувальна комісія, яка розглядає спірне питання. До складу комісії входять представники органів громадськості та колективу закладу. Представництво в раді і загальна її чисельність визначається загальними зборами. До складу ради входять педагогічні працівники та батьки.

Очолює раду голова, який обирається з її складу на загальних зборах кожних два роки. Головою ради може бути кожний учасник освітнього процесу, крім завідувача та його заступників.

Голова ради:

- веде засідання ради;

- дає доручення членам ради;

- представляє заклад, органи його самоврядування в державних і громадських органах, в інших установах та організаціях;

- підписує від імені ради рішення, рекомендації, узгодження ради;

- забезпечує гласність у роботі ради;

- щороку звітує перед конференцією про свою роботу.

План роботи Ради закладу дошкільної освіти № 279 на 2023/2024 навчальний рік

№ з/п Зміст Термін Відповідальний
1. 1. Про виконання рішень попереднього засідання Ради закладу. 2. Вибори голови ради, заступника та секретаря, розподіл обов’язків між членами ради. Затвердження плану роботи Ради закладу. 3. Звіт голови Ради закладу про виконані заходи щодо підготовки закладу до нового навчального року. 4. Шляхи надання допомоги колективу закладу в реалізації завдань дошкільної освіти та укріплення матеріально-технічної бази ЗДО. 5. Організація раціонального харчування в ЗДО. Вересень-Жовтень Голова ради закладу
2. 1. Про виконання рішень попереднього засідання Ради закладу. 2. Запобігання дитячому травматизму в закладі дошкільної освіти. 3. Організація громадського контролю за харчуванням вихованців закладу 4. Участь батьків і колективу в підготовці та організації новорічних свят. Грудень Голова ради закладу
3 1. Про виконання рішень попереднього засідання Ради закладу. 2. Психологічний супровід освітнього процесу в ЗДО: підсумки та завдання. 3. Звіт голови Ради закладу про роботу за вересень 2023 – січень 2024 року. 4. Проведення інвентаризації та оприбуткування матеріалів за ІІ квартал 2023/2024 н.р. Лютий Голова ради закладу
4. 1. Про виконання рішень попереднього засідання Ради закладу. 2. Звіт голови Ради, завідувача та вихователя-методиста з питань освітньої та фінансово-господарської діяльності за 2023/2024 навчальний рік. 3. Співпраця педагогічного колективу та батьків щодо удосконалення напрямку фізкультурно-оздоровчої роботи. 4. Розгляд та затвердження плану ремонтних робіт на літній період 2024 року. Травень Голова ради дошкільного закладу

/Files/images/rada_zakladu/IMG_2043.JPG /Files/images/rada_zakladu/IMG_2037.JPG

/Files/images/rada_zakladu/IMG_2046.JPG

/Files/IMG_1967.JPG

/Files/IMG_1974.JPG

/Files/images/p1100366.jpg/Files/images/p1100367.jpg/Files/images/img_5108_1.jpg/Files/images/img_5107.jpg/Files/images/img_5114_3.jpg

/Files/images/novoe/img_5111.jpg

ДИТИНСТВО-ЦЕ ... Дитинство - найважливіший період у житті людини. Виховання людини в дусі загальнолюдських ідеалів і національних традицій починається з раннього дитинства - важливого етапу становлення людини, коли формується вміння мислити, свідомо сприймати навколишній світ і самого себе, спілкуватися з іншими людьмі.Чем більше дізнається дитина в перші роки життя, тим більше допитливим, розумніші він буде. Від інших вікових періодів дошкільне дитинство відрізняється тим, що забезпечує загальний розвиток, яке є основою формування особистості.

/Files/images/776dff21a3e8.gif